Türkiye Kamu-Sen’den İl Emniyet Müdürlüğüne Taziye Ziyareti

Türkiye Kamu-Sen’den İl Emniyet Müdürlüğüne Taziye Ziyareti

Türkiye Kamu-Sen Artvin il Temsilciliği 10 Aralık 2016 Cumartesi akşamı İstanbul’da gerçekleştirilen hain terör saldırısını lanetleyerek protesto etti.

Türkiye Kamu-Sen Artvin Temsilciliği ve bağlı sendika il başkanları, Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı İsrafil BAYRAK, Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Veli KÜÇÜK, Türk Diyanet Vakıf-Sen İl Başkanı Abdurrahman YILDIZ, Türk Tarım Orman-Sen İl Başkanı Erdal ER, Türk İmar-Sen İl Başkanı Sefer ÖZVAR, Türk Enerji-Sen İl Başkanı Halil Sezer BİRDANE, Türk Yerel Hizmet-Sen İl Başkanı Talat AKYÜZ, yaşanan bu menfur terör saldırısı neticesinde 12 Aralık Pazartesi Günü Artvin İl Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek başsağlığı temennisinde bulundu. İl Temsilcisi ve Türk Eğitim-Sen Artvin Şube Başkanı İsrafil BAYRAK, beraberindeki Türkiye Kamu-Sen heyeti ile Artvin İl Emniyet Müdürü Mehmet SELVİ’yi makamında ziyaret edip başsağlığında bulundu. Yapılan görüşmede saldırı hakkında karşılıklı değerlendirmelerde bulunuldu. Görüşme sonrası İsrafil BAYRAK ve Kamu-Sen heyeti İl Emniyet Müdürlüğündeki bütün birimleri ve polisleri tek tek ziyaret ederek karanfil takdiminde bulundular. İsrafil Bayrak yapılan ziyaret esnasında emniyet mensuplarına ithafen;

“Türkiye Kamu-Sen olarak dün olduğu gibi bugünde, yarında ülkemizin birliği beraberliği noktasında üzerimize ne düşüyorsa gereğini yapmaya hazırız. Devletimizin bekasına, Büyük Türk Milleti’nin milli birlik ve beraberliğine kasteden, her seferinde kahpelik şiddetini artıran terör eylemine bir yenisi daha 10 Aralık Cumartesi akşamı eklenmiştir.

 

İstanbul Beşiktaş’ta polisimize karşı düzenlenen hain saldırı sonucu 30’u polis 39 vatandaşımız şehit olmuş, 18’i ağır 154 vatandaşımız ise yaralanmıştır. Bu ülkeyi kan gölüne çevirerek birlik ve beraberliğimize kastedenler başarılı olamayacaktır. Bilinmelidir ki, bu milletin varlığı ve birliğine yönelik yapılan her türlü saldırı bizi birbirimize daha da kenetlemekte, saflarımızı daha da sıklaştırmaktadır. Büyük Türk Milleti’ne kurulan hain ve sinsi planlar dün olduğu gibi bugünde kursaklarında kalacaktır.

 

Türkiye Kamu-Sen olarak, bu alçak terör saldırısını bir kez daha lanetliyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve Büyük Türk Milleti’ne başsağlığı diliyor, yaralılarımıza ise acil şifalar temenni ediyorum.” İfadelerinde bulundu.

4-2  
1-2  
2-2  

12

 

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir