Emeğin ve Ekmeğin Kutlu Mücadelesinde Varız

Emeğin ve Ekmeğin Kutlu Mücadelesinde Varız

Sendikamızın saygı değer üyeleri, değerli ilçe/işyeri temsilcileri ve yöneticileri,
Öncelikle 2018-2019 eğitim-öğretim yılının şahsınıza, öğrencilerimize ve ülkemize huzur ve başarılar getirmesini temenni eder, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk'ün açtığı bilim yolu ışığında ilerlemesini Yüce Allah'tan niyaz ederim.

An itibarıyla eğitim ve sendikal mücadele mesaimiz başlamıştır. Eğitim ve sendikal çalışmalarımızın ülkemize, milletimize, şahsımıza ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Allah'ın izni ve siz kıymetli yol arkadaşlarımın gayretiyle başlatacağımız bu yeni sendikal çalışmaların da hayırlara ve başarılara ulaşmasını hep birlikte göreceğiz inşallah. 
Bugünden tezi yoktur ki, çalışmalarımızda yeise düşmeden, engelleri birer birer aşarak, bıkmadan ve inatla başarmaya mahkûmuz. Bu başarıyı ortaya çıkarma azmimizi diri tutarak; Allah’ın izni ile besmeleyle başlayıp, elhamdülillah ile seneyi sonlandıracağız. 
Sevgili yol arkadaşlarım, 
Yaradan yolumuzdaki engelleri kaldırsın, bizleri hiç kimseye mahcup edip utandırmasın. Saygı değer yöneticilerimiz, emeğin ve ekmeğin kutlu mücadelesinde ben varım diyorum. Siz de var mısınız?

İsrafil BAYRAK 
Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi
Türk Eğitim-Sen Artvin Şube Başkanı

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir