Ai??ok Gizli MA?slA?manlar!..

Ai??ok  Gizli MA?slA?manlar!..

Kadir MAi??sAi??roAYlu, William Shakespeare'in ( Azekspir) gerçek isminin "Azeyh Pir" olduAYunu iddia etti. MAi??sAi??roAYlu hAi??zAi??nAi?? alamadAi??, dünyanAi??n en ünlü yazarAi??nAi??n, Müslüman olduAYunu da söyledi… Bu komik iddia aslAi??nda çakma tarihçiye ait deAYil; bunu ilk ortaya atan Kaddafi idi..

Üstad’Ai??n (!) Azekspir’i “Azeyh Pir” yapmasAi?? alay konusu olmakla beraber yakAi??n tarihimizde böyle birçok gizli Müslüman (!) tanAi??yoruz.
 

benzaclin sale

35 yAi??ldAi??r Prens Charles Müslüman! online

YAi??llardAi??r bu tarz periyodik aralAi??klarla haber yapAi??lAi??r…

Ai??ngiliz Kraliyet Ailesi yani Prens Charles, zaman ve konjüktüre göre MüslümanlarAi?? okAYayan haberler yaptAi??rAi??r.. Ai??AYin aslAi?? Ai??ngilizlerin dünya MüslümanlarAi??na yönelik 'psikolojik harp' malzemesi haberleridir.

Herkes belli aralAi??klarla Ai??ngiliz Kraliyet ailesinin “gizli Müslüman” olduAYuna inandAi??rAi??lAi??r. Ai??ngiltere'nin iAYgal ettiAYi, sonrasAi??nda sistemini kurarak sözde terkettiAYi ülkelerin büyük çoAYunluAYunun Müslüman ülkeler olduAYu hesaba katAi??lAi??rsa, bu tür haberlerin deAYeri daha iyi anlaAYAi??lacaktAi??r.. (Derinhaber – 11 Haziran 2010) http://deejaybooking.de/difference-between-lexapro-and-generic-escitalopram/

Purchase

http://joycesaltzgiver.com/generic-endep/

Azeyh Nazim KAi??brAi??si’nin iddiasAi??na bakAi??lAi??rsa, Prens Charles’i ve kraliyet ailesi’ni kendisi Müslaman yapmAi??AYtAi??r. Bir NakAYibendi Azeyhi olan KAi??brAi??si’ye göre, Ai??ngiliz veliahtAi?? Prens Charles hem Müslüman hem de sünnet olmuAYtur.

KAi??brAi??si Kimdir?

unisom price in india “Türk mücahitlerinin KAi??brAi??s’ta yaAYam ve baAYAi??msAi??zlAi??k mücadelesi verdiAYi 1950-1960’lAi?? yAi??llarda NazAi??m Bey’in (1922-2014) Ai??ngiliz ajanAi?? olduAYu tespit edilir. Türklerin lideri Dr. FazAi??l Küçük tarafAi??ndan, Ankara’nAi??n onayAi??yla Azeyh KAi??brAi??si adadan sürülerek vatan haini ilan edilir. Ai??ngilizler peAYini bAi??rakmaz, onu vatandaAYlAi??AYa kabul eder, özel ikametgah tahsis eder ve maaAYa baAYlar.” (a.g.e, s. 474).

2000’li yAi??llardan sonra AYeyhimiz Ai??stanbul HavalimanAi??’na indiAYi zaman en az 40 veya 50 limuzin ile karAYAi??lanAi??r. Kendisinin iAYaretiyle birçok ihale baAYlanAi??r. ABD’de yaAYayan ve “Amerika Yüksek Ai??slam Konseyi BaAYkanAi?? olan NakAYi AYeyhi Kabbani de KAi??brAi??si’nin damadAi??dAi??r. ABD yönetiminde yüksek bir itibara sahiptir.

Bir gizli Müslüman da FransAi??zlardan!                                                                                       Napolyon MAi??sAi??r’Ai?? iAYgal ettiAYinde FransAi??zlar, “Gizlice Müslüman oldu; gerçek adAi?? Ali Bonapart’tAi??r” diye halkAi?? kandAi??rAi??r.

Hitler ve Mussolini de Gizli Müslüman!

Hitler, “Haydar”,  Mussolini de “Musa Nili” adAi??yla gizli MüslümanlAi??AYAi?? seçmiAY! Hitler’e Haydar diyenlerin yanAi?? sAi??ra ona Ebu Ali adAi??nAi?? verenler de vardAi??. Daha beteri Hitler’in MAi??sAi??rlAi?? yandaAYlarAi?? Tanta’da Hitler’in annesinin doAYduAYu evi bile “bulmuAY”lar ve o evi hacAi?? olma yeri olarak kullanmAi??AYlardAi??.

 “Hitler de II. Wilhelm gibi Ai??slamcAi??lAi??AYAi?? kullandAi??. Kudüs Müftüsü 1930’lu, 1940’lAi?? yAi??llarda HacAi?? Emin El Hüseyni de, Hitler baAYarAi??lAi?? olursa Filistin’de Yahudi sorunu kalmaz, OrtadoAYu’da birleAYik Arap devleti kurabiliriz, düAYüncesiyle Hitler’e destek vermiAYti. El Hüseyni propaganda çalAi??AYmalarAi?? sonucu ilk adAi??mda Balkan topraklarAi??nda yaAYayan Müslümanlardan yaklaAYAi??k 100 bin kiAYi Hitler’i Ai??slam’Ai??n kurtarAi??cAi??sAi?? sayarak Nazi birliklerine katAi??lmAi??AYtAi??. Müftü bu birlikleri denetlerken, Heil Hitler selamAi?? ile selamlamAi??AYtAi??. (Cengiz ÖzakAi??ncAi??, Türkiye’nin Siyasi Ai??ntiharAi?? Yeni OsmanlAi?? TuzaAYAi?? s.292-293)

II.Dünya SavaAYAi??’nda, Hitler’in Stalingrad’da yenilme sebebi gizlice Müslüman olmasAi??na baAYlanmAi??AYtAi??r! “AlmanlarAi??n yenilme sebebi RuslarAi??n taktikleri, gizli teknolojileri, AYusu busu deAYildi. Bir anda Alman askerlerinin inançlarAi??nAi?? kaybetmeleriydi. Çünkü Ruslar, Hitler'in namaz kAi??larken çekilen görüntülerini uçaklardan Alman askerlerinin üzerlerine atmAi??AYlardAi??. Hitlerin gizli MüslümanlAi??AYAi?? açAi??AYa çAi??ktAi??ktan sonra Alman asker ve subaylarAi?? artAi??k Hitlere itaat etmemiAYti” ( hydrochlorothiazide where to buy pills online www.akademidergisi.net/2013/08/hitlergizli-bir-musluman-oldugu.html).

ABD’den de ünlü bir gizli Müslüman var! ABD CumhurbaAYkanAi?? clavamox for cat no script F. Roosevelt..

Rüzvelt için aynAi?? zamanda Arusi TarikatAi?? Müridi olduAYu yalanAi?? uydurulmuAYtur.

Tarikat üyesi olur da kerameti olmaz mAi??? Arusi Azeyhi Erbil’e göre: “ABD’nin suikaste uAYrayan baAYkanlarAi??ndan F. Rüzvelt’i öldürmek niyetiyle üzerine 54 veya 55 santim mesafeden suikastçAi??nAi??n sAi??kmAi??AY olduAYu beAY kurAYun biiznillah re’sen himmetiyle hedef deAYiAYtirmiAY ve bu suikastten Roosvelt böylece kurtulmuAYtur. Çünkü Tarikat-Ai?? NakAYiye’den meAYhur Küçük Hüseyin Efendi Hazretleri’nin derviAYanAi??ndan Washington Büyükelçimiz M. Ertegün vasAi??tasAi??yla Ruosvelt’i himayesine almAi??AY, onun gizlice Müslüman olmasAi??na vesile olmuAYtur.” (age. S.330) .

Dini, siyasi emellerine alet eden yalnAi??z günümüz siyasetçileri deAYildir, tarihte bunun pek çok örneAYi vardAi??r. Günümüzde baAYta ABD olmak üzere birçok devlet, dinleri emperyalist amaçlarAi?? için araç haline getirme konusunda oldukça baAYarAi??lAi??dAi??rlar. IAzAi??D ve türevlerine bakAi??nca bu emperyalistlerin, dini dinden çAi??karmada ne derece usta olduklarAi??nAi?? görmek mümkündür. Cheap

                                                                        

Order

Nizamettin TORUN

TES Artvin Denetleme Kurulu BaAYkanAi?? Purchase online

                                                                           

 



Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir